To preview της Γ' φάσης του Εργασιακού

To preview της Γ' φάσης του Εργασιακού

Η Β' Φάση του 2ου Εργασιακού Πρωταθλήματος ολοκληρώθηκε και το ioanninabasket.gr σας ενημερώνει για το τι θα ακολουθήσει στη συνέχεια αυτής της πραγματικά συναρπαστικής διοργάνωσης.

Θέσεις 1-12
Με βάση την κατάταξη στους τέσσερις ομίλους της Β' Φάσης, δημιουργούνται δύο όμιλοι των έξη ομάδων από τις οποίες οι τέσσερις πρώτες προκρίνονται στα χιαστί παιχνίδια των προημιτελικών.

Οι όμιλοι και οι αγωνιστικές είναι οι εξής :

Η' Όμιλος
ΔΩΔΩΝΗ
ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ ΥΓΕΙΑΣ
ΕΜΠΟΡΟΙ
ΔΣΙ-ΝΟΜΙΚΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΑ
ΕΣΤΙΑΣΗ
ΠΙΝΔΟΣ

Θ' Όμιλος
ΟΜΙΛΟΣ ΝΙΤΣΙΑΚΟΣ
ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΕΣ
ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΙ
ΤΡΑΠΕΖΙΚΟΙ
ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΙ

1η Αγωνιστική (22/23/24 ΑΠΡΙΛΙΟΥ)

Η Όμιλος
ΔΩΔΩΝΗ - ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ ΥΓΕΙΑΣ
ΕΜΠΟΡΟΙ - ΔΣΙ-ΝΟΜΙΚΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΑ
ΕΣΤΙΑΣΗ - ΠΙΝΔΟΣ

Θ' Όμιλος
ΟΜΙΛΟΣ ΝΙΤΣΙΑΚΟΣ - ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΕΣ
ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ - ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΙ
ΤΡΑΠΕΖΙΚΟΙ - ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΙ

2η Αγωνιστική (29/30 ΑΠΡΙΛΙΟΥ & 1 ΜΑΪΟΥ)

Η Όμιλος
ΔΩΔΩΝΗ - ΕΜΠΟΡΟΙ
ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ ΥΓΕΙΑΣ - ΕΣΤΙΑΣΗ
ΔΣΙ-ΝΟΜΙΚΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΑ - ΠΙΝΔΟΣ

Θ' Όμιλος
ΟΜΙΛΟΣ ΝΙΤΣΙΑΚΟΣ - ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ
ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΕΣ - ΤΡΑΠΕΖΙΚΟΙ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΙ - ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΙ

3η Αγωνιστική (6/7/8 ΜΑΪΟΥ)

Η Όμιλος
ΔΩΔΩΝΗ - ΔΣΙ-ΝΟΜΙΚΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΑ
ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ ΥΓΕΙΑΣ - ΠΙΝΔΟΣ
ΕΜΠΟΡΟΙ - ΕΣΤΙΑΣΗ

Θ' Όμιλος
ΟΜΙΛΟΣ ΝΙΤΣΙΑΚΟΣ - ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΙ
ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΕΣ - ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΙ
ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ - ΤΡΑΠΕΖΙΚΟΙ

4η Αγωνιστική (13/14/15 ΜΑΪΟΥ)

Η Όμιλος
ΔΩΔΩΝΗ - ΕΣΤΙΑΣΗ
ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ ΥΓΕΙΑΣ - ΔΣΙ-ΝΟΜΙΚΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΑ
ΕΜΠΟΡΟΙ - ΠΙΝΔΟΣ

Θ' Όμιλος
ΟΜΙΛΟΣ ΝΙΤΣΙΑΚΟΣ - ΤΡΑΠΕΖΙΚΟΙ
ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΕΣ - ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΙ
ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ - ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΙ

5η Αγωνιστική (20/21/22 ΜΑΪΟΥ)

Η Όμιλος
ΔΩΔΩΝΗ - ΠΙΝΔΟΣ
ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ ΥΓΕΙΑΣ - ΕΜΠΟΡΟΙ
ΔΣΙ-ΝΟΜΙΚΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΑ - ΕΣΤΙΑΣΗ

Θ' Όμιλος
ΟΜΙΛΟΣ ΝΙΤΣΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΙ
ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΕΣ - ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΙ - ΤΡΑΠΕΖΙΚΟΙ

Θέσεις 13-20

Οι τέταρτοι και πέμπτοι των ομίλων της Β' Φάσης θα παίξουν αγώνες χιαστί κατάταξης. Αυτοί είναι οι εξής :

1η Αγωνιστική (25/26/27 ΑΠΡΙΛΙΟΥ)

Αγώνας Α : ΤΕΙ-ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ή ΙΚΕΑ (3ος Γ' Ομίλου) - ΕΓΝΑΤΙΑ ΟΔΟΣ
Αγώνας Β : ΤΕΙ-ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ή ΙΚΕΑ (4ος Γ' Ομίλου) - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ
Αγώνας Γ : ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ - ΜΜΕ
Αγώνας Δ : ΡΑΔΙΟΤΑΞΙ - ΙΙΕΚ ΔΕΛΤΑ

2η Αγωνιστική (2/3/4 ΜΑΙΟΥ)

Αγώνας Ε : ΝΙΚΗΤΗΣ Α - ΝΙΚΗΤΗΣ Γ
Αγώνας Ζ : ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ Α - ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ Γ
Αγώνας Η : ΝΙΚΗΤΗΣ Β - ΝΙΚΗΤΗΣ Δ
Αγώνας Θ : ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ Β - ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ Δ

3η Αγωνιστική (9/10/11 ΜΑΙΟΥ)

Θέσεις 13 & 14 : ΝΙΚΗΤΗΣ Ε - ΝΙΚΗΤΗΣ Η
Θέσεις 15 & 16 : ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ Ε - ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ Η
Θέσεις 17 & 18 : ΝΙΚΗΤΗΣ Ζ - ΝΙΚΗΤΗΣ Θ
Θέσεις 19 & 20 : ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ Ζ - ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ Θ

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button

Τελευταία Νέα

Τελευταία Νέα Εργασιακού Πρωταθλήματος